Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


The Humble Co.

The Humble Co.

Neexistuje žiadna Planéta B

The Humble Co. vyvíja spoľahlivé zdravotnícke / wellness produkty, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, sociálne zodpovedné a s inovatívnymi prvkami.

Ak chcete zmeniť svet, nie sú k dispozícii žiadne skratky.

Náš príbeh sa začal vo Švédsku

Založená v roku 2013, The Humble Co. rastie po celom svete. Výrobky sú dnes dostupné v tisícoch predajní a stomatologických klinikách.
Spoločnosť The Humble Co. so sídlom vo Švédsku vedie malú revolúciu v produktoch osobnej starostlivosti - od návrhu a výroby až po sociálnu ľudskú zodpovednosť.

Naša vízia

Keď máme to šťastie, že sme sa narodili v bohatej časti sveta, malo by byť našou povinnosťou postarať sa o menej šťastných. Mnohé deti nikdy nevlastnili žiadne výrobky na starostlivosť o ústnu dutinu, vyčerpávame prírodné zdroje a zapĺňame oceány použitými výrobkami.

Môžeme zmeniť náš spôsob výroby a spotreby? Môžeme pomôcť poskytnúť produkty ústnej starostlivosti tým, ktorí to najviac potrebujú? Odpoveď je áno!

Spoločnosť The Humble Co. bola založená zubármi s cieľom vytvoriť produkty, ktoré sú dobré pre vás a láskavé k našej planéte. Každý nákup prduktu Humble financuje projekty v prospech detí v núdzi.

Pridajte sa k našim aktivitám. Spolu môžeme dokázať veľa. Go Humble.

Vyvinuté zubármi

Všetky naše výrobky boli vytvorené, navrhnuté a vyrobené pod vedením a dohľadom zubárov. Ako zubní lekári veríme, že účinky našich výrobkov musia byť vedecky preukázané a musia efektívne fungovať. Preto sme venovali značný čas testovaniu a dolaďovaniu všetkých našich produktov, aby sme splnili túto prioritu.

Škandinávsky dizajn

Po celom svete je škandinávsky dizajn obdivovaný pre jeho jednoduchosť a efektívnosť. Toto sa rozšírilo do efektívnej výroby, distribúcie a následnej starostlivosti o životné prostredie. Spoločnosť The Humble Co. je hrdá na svoj švédsky pôvod, vplyv na dizajn a vývoj našich výrobkov.

The Humble Co.

Za čím si stojíme

Všetky produkty The Humble Co. sa vyznačujú množinou hodnôt. Je to kombinácia vlastností, ktorá je jedinečná a odlišuje produkty The Humble Co. Od konkurencie.

Hodnoty produktov The Humble Co. (Humble Ps):

 • Zdravie / Wellness produkty, ktoré zvyšujú kvalitu života zlepšovaním životného štýlu a zvykov. (Prevencia)
 • Prémiové výrobky s výrobným procesom a konečným výsledkom, ktoré poskytujú spotrebiteľovi pocit, že vlastní produkt najvyššej kvality. (Premium)
 • Inovácie založené na dôkazoch, ktoré sú podporované profesionálmi, aby spotrebiteľom poskytli dôveru na uskutočnenie zmeny vo svojich návykoch. (Professional)
 • Ekologická výroba, balenie a likvidácia výrobku s čo najnižšou environmentálnou stopou. (Planet)
 • Spoločne zodpovedná distribúcia produktov na pomoc tým, ktorí to najviac potrebujú - spravuje nadácia Humble Smile Foundation. (People/Ľudia)
 • Prezentácia značky v jednoduchom jazyku ako základ pre komunikáciu so spotrebiteľmi pre jednoduchú a zmysluplnú identifikáciu so značkou. (Prostý)
 • Ziskovosť ako mechanizmus na podporu rastu a vplyvu pri zachovaní konkurencieschopnosti a kvality výrobkov v priemernom spotrebiteľskom košíku. (Profit)

Plastový problém

3,6 miliárd plastových zubných kefiek

Sme buldogom v boji proti plastovým zubným kefkám. Rozhodli sme sa to nazvať bojom, pretože svet spotrebuje každý rok viac ako 3,6 miliardy plastových zubných kefiek - väčšina z nich končí na skládkach a v oceánoch! S krásnym a jednoduchým dizajnom, Humble Brush je serióznou alternatívou k bežným plastovým zubným kefkám. Nevidíme žiadne nevýhody oproti plastovým kefkám. Prečo by ste niekedy chceli kúpiť plastovú kefku na zuby? Zastavme plasty. Go Humble.

Oceánske zločiny

Keď sa snažíme vychutnávať krásne oceány a pláže sveta v ktorom žijeme, je zločinom vidieť množstvo plastového odpadu, ktorý znečisťuje a zabíja naše životné prostredie.

Zo Švédska s láskou

Vo Švédsku sme sa naučili milovať našu planétu.

Prijímame prírodu, hľadáme trvalo udržateľnú energiu, minimalizujeme odpad a využívame každú príležitosť na vytvorenie nových spôsobov ochrany nášho krásneho sveta.

Sme precertifikovaní. Pretože na tom záleží.

The Humble Co. stavia vaše zdravie na prvé miesto - naše výrobky sú pre vás lepšie a tiež sú lepšie pre životné prostredie. Sme schválení FDA, Vegan, Cruelty-free, certifikovaní BIO / Organickí a ešte oveľa viac.

The Humble Co.

Naše Humble projekty

Go Humble, Give Smiles.

Nadácia Humble Smile Foundation spravuje projekty dentálneho zdravia, aby pomohla udržať úsmev na tvári detí, ktoré žijú v najzraniteľnejších oblastiach po celom svete.

Go Humble, Give Smiles ide nad rámec poskytovania produktov deťom v núdzi. Nadácia Humble Smile Foundation poskytuje profesionálne a udržateľné projekty v oblasti zdravotnej starostlivosti tam, kde sú najviac potrebné na celom svete a ktoré sú financované priamo nákupom produktov od spoločnosti Humble.

Naše úsilie

Mnohé deti na celom svete nemajú prostriedky na starostlivosť o svoje ústne zdravie. Zubná klinika je príliš ďaleko. Nemajú zubnú pastu a nemajú zubnú kefku. Ich stravovacie návyky smerujú k stále sladšej strave. Výsledkom je často bolesť, strata zubov, chýbajúca škola, zdravotné postihnutie a zhoršený psychický a fyzický vývoj.

Humble Smile Foundation, skupina špecializovaných zubných profesionálov a akademikov, vyvíja modely, v rámci ktorých dobrovoľnícke tímy spolupracujú s miestnymi zamestnancami škôl na podporu špecifických preventívnych iniciatív zameraných na prevenciu správania, ktoré zahŕňajú diétne intervencie, monitorované čistenie zubov a klinické postupy.

Medzi ďalšie aktivity nadácie patria: advokácia, vzdelávanie, výskum, hygiena rúk a urgentná ústna starostlivosť.

Škola sa transformuje na školu podporujúcu dentálne zdravie. Aj dobrovoľníci z radov študentov absolvujú prax a osobnú transformáciu.

The Humble Co.

Vízia

Našou skromnou víziou je pomôcť predísť utrpeniu spôsobenému zubnou chorobou. Robíme to tak, že podporujeme efektívne iniciatívy v oblasti zdravia ústnej dutiny kdekoľvek na svete.

Zaviazali sme sa k základným hodnotám, ktoré načrtla Koalícia pre zodpovedné krátkodobé globálne zdravotné skúsenosti:

 • Posilnenie hostiteľskej krajiny a komunity na definovanie potrieb a činnosti
 • Pokora, kultúrna citlivosť, vzájomnosť a úcta ku všetkým zúčastneným
 • Vzájomné partnerstvá s dvojsmerným učením
 • Dodržiavanie platných zákonov, etických noriem a kódexov správania
 • Trvalo udržateľné programy a budovanie kapacít
 • Zodpovednosť za svoje aktivity

Dary

The Humble Co. daruje všetky produkty Humble, ktoré potrebuje nadácia Humble Smile Foundation na plnenie svojho poslania. Projekty zahŕňajú oveľa viac ako distribúciu produktov.

S podporou zubnej profesie, Humble Smile Foundation poskytuje komplexnú, udržateľnú a preventívnu ústnu starostlivosť najzraniteľnejším deťom na celom svete. Na pokrytie tohto cieľa, okrem výrobkov Humble, The Humble Co. každoročne venuje sumu peňazí v pomere k predaju v danom roku.

Čím viac produktov Humble sa predáva, tým viac sa môžu naše projekty rozšíriť, dosiahnuť viac detí a zabrániť vzniku viac chorobám.

Naše aktuálne Humble projekty

Nadácia Humble Smile Foundation prináša na celom svete rastúci počet projektov v oblasti dentálneho zdravia. Tie sú financované z predaja všetkých výrobkov Humble a z úžasnej podpory, ktorú dostávame od našich korporátnych partnerov, aby sme pomohli udržať úsmev na tvári detí, ktoré žijú v najzraniteľnejších oblastiach po celom svete.

V súčasnosti máme aktívne projekty v Indii, Etiópii, Nepále, Mozambiku, Nikarague, Kambodži, Transylvánii, Kube, Burkine Faso, Jamajke, Rumunsku, Srí Lanke, Zambii, Južnej Afrike, Ugande, Kamerune, Pakistane, Zimbabwe, Pobreží Slonoviny a Tanzánii.

The Humble Co.

Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa