Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Sonnentor

História Sonnentor

Tu rastie radosť. Už druhé desaťročie pôsobí Sonnentor na českom a slovenskom trhu s biopotravinami. Od začiatku patril medzi priekopníkov kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva v Českej republike.

Sonnentor s.r.o. je česká firma so zahraničnou majetkovou účasťou, ktorá sa zaoberá prevažne výrobou bio-čajov a bio-korenia z toho najlepšieho, čo v prírode nájdete. Firma bola založená Ing. Tomášom Mitáčkem a Johannom Gutmannom v roku 1992 a nachádza sa v juhomoravskej vinárskej dedine Čejkovice. Prakticky funguje ako dcérska spoločnosť rakúskej firmy Sonnentor, s ktorou spoločne buduje obchodnú značku Sonnentor. Jej hlavnou ideou je hlboká, dlhodobá a obojstranne výhodná spolupráca obchodno-spracovateľskej spoločnosti spolu s biofarmármi.

Základným motívom je spracovanie a výroba produktov z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva - ako jediná možná alternatíva priemyselnému veľkopoľnohospodárstvu so všetkými jeho problémami, ako sú nadprodukcia, potravinové škandály, týranie zvierat, znečistenie biosféry a génové manipulácie. Spoločnosť Sonnentor žije myšlienkou trvalo udržateľného rozvoja a v jej duchu tiež koná. Okrem aktívnej podpory ekologického poľnohospodárstva a spracovania bioproduktov oživuje tzv. "Brownfields", čo znamená, že revitalizuje staré výrobné areály, ktoré prestali plniť pôvodnú funkciu, pre ktorú boli v minulosti postavené a vnáša do nich nový život. Nestavia teda na "zelenej lúke" a nezaberá tak ďalšiu poľnohospodársku pôdu.

V súčasnosti firma úzko spolupracuje s približne 30 biofarmármi z celej Českej republiky, zamestnáva vyše 70 zamestnancov a v spolupráci s materskou firmou v Rakúsku vyváža tovar do viac ako 50 štátov po celom svete. 25% produkcie je určených pre miestny trh, ktorý zahŕňa aj Slovensko, Poľsko, Maďarsko a Pobaltské republiky.

Garancia kvality firmy, pri výrobe čajov a korenia, vychádzajú najviac z vlastného pestovania v ekologických rodinných poľnohospodárskych farmách. Vždy je známy pôvod surovín, z ktorých je zostavený každý z produktov. Úrodná pôda, starostlivá práca a mnohoročné skúsenosti spolu utvárajú dielo, ktorého výsledkom sú byliny bez rezíduí, agrochemikálií alebo geneticky modifikovaných organizmov. Iba z takých surovín vznikajú šetrným spracovaním čaje, korenia a bylinné zmesi, ktoré nielen že plne zodpovedajú ekologickým štandardom, ale aj prísnym podnikovým požiadavkám na kvalitu.

Harmónia je to čarovné slovo.
To je naša filozofia pri práci s prírodou.
A naše tajomstvo, ktoré je ukryté
v každom produkte Sonnentor.

Filozofia Sonnentoru

"My zo Sonnentoru pevne verím tomu, že v prírode sú skryté tie najlepšie recepty na krásny a dlhý život. Pre to pracujeme a z toho žijeme. A veríme tiež, že kontrolované ekologické poľnohospodárstvo je jedinou alternatívou k následkom poľnohospodárskych monokultúr a nadprodukcie. Kolobeh, ktorý sa zas a znova vracia, neustále sa obnovujúci život, to je náš základný princíp. Tak ako platí ži a nechaj žiť, je nevyhnutné pre dlhodobé spolužitie vzájomné uznanie a rešpekt. Všetko musí byť v rovnováhe, aby mohla radosť stále rásť ..."


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa