Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Pure Beginnings

Pure Beginnings

O Pure Beginnings

Pure Beginnings je rodinná juhoafrická značka založená v roku 2006. Venuje sa výrobe BIO produktov, ktoré sa starajú o citlivú pokožku našich najmenších. V dnešnej dobe je poprednou a uznávanou značkou v segmente detskej hygieny a starostlivosti o pleť.

Pure Beginnings pracovala pri vývoji portfólia produktov s mamičkami, pôrodnými asistentkami a dulami. Značka sa vďaka účinnosti a výnimočnému zloženiu svojich produktov stala veľmi rýchlo známou hlavne cez informácie, ktoré si mamičky odovzdávali medzi sebou. O citlivú pokožku bábätiek a detí sa Pure Beginnings dokonale postará a ešte pri tom zažijete kopec zábavy.

Pure Beginnings

Filozofia

Pure Beginnings verí v udržanie pokožky takej čistej, ako v deň, keď ste sa narodili. Tým, že poskytuje vysoko kvalitné a efektívne organické kozmetické výrobky, ktoré sa starajú o citlivú pokožku a nie sú škodlivé pre životné prostredie, vám dodáva pokoj od samého začiatku.

Pure Beginnings sa špecializuje na kombinovanie jedinečných a výkonných zložiek z domorodých afrických rastlín ako je Baobab, Marula a Rooibos. Spolu s tradičnými botanickými zložkami poskytuje tie najlepšie produkty dostupné na trhu.

V Pure Beginnings sú si vedomí pokrokov v štúdiu ľudského mikrobiómu (http://hmpdacc.org/) a úlohe mikróbov, ktoré hrajú významnú rolu v zdravom fungovaní pokožky. Pure Beginnings sa zaviazala poskytovať produkty, ktoré neporušujú prospešné mikróby na pokožke, naopak, podporujú tieto mikróby spoločne s prebiotickými zložkami.

Pure Beginnings

Certifikácie

Pure Beginnings používa ECOCERT Greenlife pre všetky produkty, ktoré sú certifikované BIO/Organic.

Pure Beginnings je členom PhytoTrade Africa – fair trade organizácie v Južnej Afrike, ktorá chráni pôvodné rastliny.

Všetky produkty Pure Beginnings dostupné v EÚ sú schválené vegetariánske produkty.

Produkty Pure Beginnings sú Cruelty Free. Žiadny produkt alebo prísada v nich nie je testovaná na zvieratách.

Pure Beginnings

Strom Baobab

Pure Beginnings vo svojej produktovej rade pre bábätká a deti rozsiahlo využíva extrakt z ovocia Baobab.

Baobab je africký strom života, tiež známy ako lekársky strom. V priebehu vekov bol zdrojom potravy, vody, prístrešia, tkaniny a tradičnej medicíny pre svojich domorodých obyvateľov.

Extrakt z ovocia Baobab obsahuje vysoký podiel vitamínu C a antioxidantov, ktoré pomáhajú s elasticitou pokožky a chránia ju pred poškodením voľnými radikálmi.

Extrakt z ovocia Baobab obsahuje tiež vitamíny A a B, ktoré pokožku zpevňujú a hydratujú.

Extrakt z ovocia Baobab je tiež prebiotickým zdrojom potravy pre prospešné mikroorganizmy, ktoré udržujú pokožku zdravú.

Pure Beginnings vo svojich produktoch používa extrakt z ovocia Baobab, ktorý je zberaný prostredníctvom iniciatívy vidieckeho spoločenstva, založeného v provincii Limpopo v Južnej Afrike. Podporovaná projektom PhytoTrade Africa, táto iniciatíva poskytuje posilnenie vidieckych komunít a tiež pomáha pri ochrane a zachovaní stromov Baobab.

Pure Beginnings

Vývoj nových produktov (začiatok roka 2017)

Pri projekte, ktorý skúma ľudský mikrobióm sa zistilo, že pokožka má svoje vlastné prostredie s viac ako 10 mikróbami na každú ľudskú bunku. Mikróby bránia a chránia pokožku pred patogénmi a pomáhajú udržiavať účinnú bariérovú funkciu. Tieto mikroorganizmy sú nevyhnutné pre optimálne fungovanie pokožky.

Pure Beginnings v súčasnej dobe používa prebiotické zložky vo svojich produktoch - tie sú zdrojom potravy, ktoré pomáhajú asistovať pri raste týchto prospešných mikróbov. Pure Beginnings v súčasnosti vyvíja celý rad produktov, ktoré pomáhajú udržať optimálnu rovnováhu zdravých mikróbov na pokožke a to pridaním probiotických zložiek do svojich produktov. Uvedenie nových, v zložení revolučných produktov je naplánované na začiatok roka 2017.

Probiotiká menia prostredie pokožky tak, aby sa na nej vytvoril rôznorodý a harmonický ekosystém, ktorý je dostatočne zdravý na odolanie útokov z patogénov a na udržanie zdravej rovnováhy na pokožke.

 

Pure Beginnings

 


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa