Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Všetko o hubičke KONJAC

Čo je Konjac?

Za začiatok by Vás mohlo zaujímať čo je to Konjac? Táto skvelá pomôcka na čistenie pleti pochádza z Ázie a je vyrobená z rastliny podobnej nášmu zemiaku, ktorá sa pestuje a rastie vo veľkých nadmorských výškach.

 

KONJAC

 

Japonci používajú Konjac už viac ako 1500 rokov ako zdroj potravy a za posledné storočie sa používajú zemiaky Konjac aj na kozmetické ošetrenie. Konjacová hubka je ručne vyrobená z rastlinných vlákien tejto rastliny spolu s francúzskymi ílmi, kde niektoré hubky obsahujú aj čisté drevené uhlie z bambusu. V dôsledku toho je hubka Konjac mimoriadne jemná, 100% vegánska a plne rozložiteľná. Môžete ju hodiť do kompostu kedykoľvek príde čas na novú.

Zelený francúzsky íl je jemne mletá hornina získaná z veľkej hĺbky, ktorá nie je znečistená žiadnymi škodlivými látkami. Obsahuje veľké množstvo ílových minerálov a stopových prvkov doležitých pre pokožku. Napr. železo, horčík, titán, mangán atď. 

Ako Konjac funguje?

Hubka Konjac je mimoriadne jemný čistiaci prostriedok na tvár a telo. Ponúkame ju v dvoch veľkostiach, jednu na tvár a druhú na telo. Hubka pôsobí ako jemný exfoliátor, ktorý jemne odoberá odumreté bunky kože. Mimoriadne mäkká textúra znamená, že je vhodná pre každého, vrátane bábätiek a detí. Pre tie máme aj ich vlastnú detskú hubku.

Ako sa hubka Konjac používa?  

Keď si hubku kúpite a prvý krát rozbalíte bude suchá a tvrdá. Treba ju namočiť pod teplú vodu , kým nebude úplne nasiaknutá a jemná. Akonáhle je plná vody a jemná , jednoducho použite plochú stranu na tvár alebo telo a krúživými pohybmi odstráňte make up alebo nečistoty. Táto krúživá masáž stimuluje unavenú pokožku a povzbudzuje jej obnovu – no povedzte, komu by sa to nezišlo? Po skončení, vyžmýkajte hubku medzi rukami, aby z nej vytiekla prebytočná voda. Nikdy hubku nekrúťte ani nenaťahujte, zbytočne by ste narušili jej štruktúru a vlákna a skrátili jej životnosť.

Potrebujem s hubkou používať aj iný čistiaci prostriedok na pleť?

Ak máte potrebu, môžete s hubkou použiť aj váš obľúbený odličovací prostriedok, aj keď to skracuje životnosť hubky. Mnoho našich klientiek používa hubku aj na odstránenie make upu, ale maskaru z očí hubka nezmyje. Lepšie je si ju klasicky odstrániť z očí a potom použiť hubku Konjac. 

Veľmi odporúčame používať hubku pri rannom čistení, kedy nepotrebujete na pleť nanášať odličovač alebo iný prostriedok a pomocou hubky pleť dokonale očistíte, naštartujete a dodáte je potrebnú masáž a hydratáciu.

Ktorú hubku si mám vybrať?

Hubiek máme na výber niekoľko. Vybrať si môžete podľa typu pleti.

  • Červená hubka je skvelá pre suchú a citlivú pokožku, ale aj pre každého, kto netrpí špecifickými ochoreniami. Červená hlina čistí pokožku odstránením odumretých keratinizovaných buniek, urýchľuje regeneračný proces, ktorý zlepšuje krvný obeh a spôsobuje, že pokožka vyzerá žiarivo a hydratovaná. Toto je vaša hubka, ak máte obavy z výskytu vrások a rozbitých kapilár. Ideálny výber pre suchšiu a/ alebo zrelú pokožku.
  • Zelená hubka je ideálna pre normálnu až kombinovanú pleť. Zelená hlina pôsobí ako sterilizátor a pomáha eliminovať baktérie spôsobujúce akné. Francúzsku zelenú hlinu nájdete v mnohých kúpeľoch a iných wellness centrách. Zelená hlina tiež obsahuje mikro-molekuly, ktoré pomáhajú absorbovať nečistoty, olej a baktérie, zatiaľ čo jemne čistia póry.
  • Fialová hubka (Violetta)* je váš druh hubky, ak máte extrémne citlivú pokožku. Je najjemnejšia z hubiek (čo sú síce všetky, ale táto kombinácia ílov je absolútne upokojujúca). Fialová hubka sa odporúča pre unavenú, citlivú a dehydrovanú pokožku. Je ideálna pre slnkom namáhanú pokožku, pretože jej pomáha udržiavať elasticitu pokožky.* Fialová hubka (Violetta) je celosvetová exkluzivita DBS Konjac sponge.
  • Pôvodná biela konjacová hubka je 100% čistý konjac bez pridania akýchkoľvek ílov. Keďže konjac je 100% zásaditý, pomôže vám vyrovnať pH pokožky a zároveň jemne exfoliovať a čistiť. Môžete použiť čistú konjakovú hubku so svojim denným čistiacim prostriedkom.
  • Čierna konjaková hubka získava svoju farbu z bambusového dreveného uhlia. Táto hubka je určená pre teenegerov, ktorí majú mastnú alebo aknóznu pokožku. Drevené uhlie obsahuje aktívny uhlík a rôzne minerály, ktoré zvyšujú absorpčnú schopnosť, čo je ideálne na odstránenie prebytočného oleja. Bambusové uhlie je tiež prírodným antioxidantom, takže pomôže bojovať s ťažko dostupnými baktériami.
  • Žltá konjacová hubka je naplnená kurkumou a je ideálna pre unavenú pokožku, ktorá už stratila svoj lesk a potrebuje “nakopnúť”. Kurkuma je super-antioxidantom naplnená bylina, ktorá je už dlho známa svojimi ozdravnými účinkami na pokožku. Bezpečná voľba pre tehotné ženy, citlivé a reaktívne typy pokožiek.
  • Ružová hubka je nevyhnutná pre tých, ktorí vystavujú svoju pokožku extrémnym klimatickým podmienkam, nadmernému slnečnému žiareniu alebo sa často zdržujú v suchých klimatizovaných priestoroch. Prírodná ružová francúzska hlina jemne očisťuje aj najcitlivejšiu pokožku a má zmäkčujúci a plniaci účinok, zlepšuje elasticitu a osviežuje vzhľad vašej pokožky.
  • Extra veľká kojaková hubka na telo. 
  • Špeciálna konjaková hubka pre bábätká. Detská hubka môže byť použitá na umývanie tela aj vlasov. Je tak jemná a čistiaca, že nepotrebujete žiadny šampón alebo mydlo. Telová hubka je dostatočne veľká a pohodlná do sprchy. Dbajte však na to, aby sa hubka po použití úplne vysušila (nenechávajte ju v sprche).
  • Hubka v tvare srdca je ideálny darček alebo vhodná pre zvláštnu príležitosť. Tvar hubky nemení žiadnu z jej úžasných vlastností. Bude však krásne vyzerať vo vašej kúpeľni a navodí tu správnu atmosféru.

Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa