Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Rastlinné mlieka The Bridge. Otázky a odpovede.

Otázky priamo na telo spoločnosti THE BRIDGE.

 

Q&A rastlinným mliekam The BRIDGE

 

Naše obilninové nápoje:
 - sú vyrobené z minimálne 80% vody a približne 20% organických surovín
 - sú  alternatívou ku mliečnym výrobkom.
 - sa inak nazývajú aj rastlinné mlieko, ktoré sa vyrába z obilnín, orechov a semien.

Prečo tak veľa vody?
Nie je to preto, že chceme šetriť pridaním malého množstva mandlí alebo  lieskových orechov v našich výrobkoch. Sú minimálne dva dobré dôvody na zachovanie tohto pomeru:
1. pridaním vysokého percenta suroviny by boli nápoje príliš husté a menej chutné
2. predstavte si, že by sme použili množstvo ryže z rizota do Vášho nápoja. Výsledkom by bola kalorická bomba a nie zdravý nápoj.
Všetky naše výrobky sú vyrábané z pramenitej vody, ktorá pochádza priamo z hôr našej malej dedinky na severe Talianska.

Prečo ryžové nápoje chutia sladko?
Do našich ryžových nápojov nepridávame žiadne sladidlá. Je to náš výrobný proces, ktorý zvyšuje prirodzený obsah cukru v ryži, varením ryže pomaly a dlho v horskej pramenitej vode.
Máme však v ponuke aj nápoje, ktoré sme vyvinuli pre tých, ktorí milujú ešte sladšie chute. Tieto obsahujú malé množstvo jablkovej alebo hroznovej šťavy.
MANDLOVÉ NÁPOJE - naše mandlové nápoje budú čoskoro preformulované a budú obsahovať iba hroznový cukor namiesto súčasného trstinového cukru.
DEZERTY - naše dezerty sú veľmi zdravé. Ale aj tak si myslíme, že dezert by mal byť dezertom a preto pridávame do receptov malé množstvo trstinového cukru.

Existuje riziko, že ryža obsahuje arzén?
Používame tú najlepšiu taliansku  organickú  ryžu a naše výrobné šarže pravidelne testujeme na arzén. Za posledných 20 rokov sme s tým nemali nikdy problém.

Prečo sa stane, že sa zložky v nápojoch oddeľujú?
Do našich nápojov nepridávame žiadne umelé emulgátory, prísady ani konzervačné látky, a preto sa zložky v nápoji niekedy trochu oddelia. Môžete si všimnúť škvrny na povrchu výrobkov. Nebojte sa, je to úplne normálne, nápoj sa nepoškodil, väčšinou s ním stačí iba troška potriasť.

Je možné pridať tieto obilninové výrobky aj do kávy alebo čaju?
Costa Coffee taktiež používa naše výrobky, takže áno, môžete. Nápoje, ktoré sú na tento účel najvhodnejšie sú: ryžovo mandľový nápoj, mandľové nápoje, prírodný ryžový a prírodný sójový nápoj. V prípade, že sa po naliatí do teplého nápoja tekutiny čiastočne oddelia, môže to byť spôsobené buď rozdielom v ich teplotách alebo  kyslosťou. Najlepšie je počkať kým Vaša káva alebo čaj čiastočne vychladnú a až potom pridať náš výrobok.
Ničíte ekosystém pri získavaní vápnika?
Nie, vápnik, ktorý používame, pochádza z prirodzene rastúcich morských rias na ostrove. Akonáhle morské riasy odumrú, kalcinujú. Iba v tomto štádiu sa následne spracováva.

Sú nápoje vhodné pre deti?
Naše nápoje nie sú nutričné náhrady za mlieko a nie sú vhodné ako náhrada materského mlieka alebo pokračujúceho mlieka. Rastlinné nápoje je možné pridať deťom do jedálneho lístka až po ich odstavení. Takže tento vek je premenlivý. Od 18 do 24 mesiacov môžeme deťom doplniť stravu so všetkými rastlinnými nápojmi bez toho, aby to spôsobilo akékoľvek poškodenie ich zdravia. Existuje veľa výhod zaradenia rastlinných mliek do stravovacieho režimu aj vďaka skutočnosti, že po odstavení už nie je laktóza ľahko stráviteľná a navyše je živočíšneho pôvodu. Rovnako ako u všetkých živín, veľa rastlinných nápojov poskytuje minerály, vápnik, železo, vitamíny a bielkoviny vhodné pre správny rozvoj ľudského tela, takže je možné doplniť stravu rôznymi druhmi bez akýchkoľvek obmedzení. Presvedčenie, že bez kravského mlieka nemá dieťa vhodný prísun vápnika, železa a bielkovín je nesprávny. Niektoré typy ochorení sú často spôsobené prebytkom mliečnych výrobkov (alergie a neznášanlivosť, bolesť žalúdka, hnačka, hlien...). Tieto príznaky sa v krátkom čase minimalizujú s prekvapujúcimi výsledkami, pri nahradení živočíšneho mlieka rastlinnými nápojmi.


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa