Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Prinášame vám prvú detskú kozmetiku na citlivú pokožku s Probiotickými zložkami.

Máte dieťatko s citlivou pokožkou? Tak práve pre Vás a pre ostatné mamičky na celom svete vyvinula spoločnosť Pure Beginnings radu detskej kozmetiky pre citlivú pokožku, s ktorou vstupuje na Slovenský trh s dvoma výrobkami – Probiotické krémové telové mydlo bez vône a Probiotický telový krém bez vône.

 

Prvá detská kozmetika na citlivú pokožku s Probiotickymi zložkami je tu!

 

Tieto produkty najlepšie kombinujú starostlivosť o detskú pleť s prelomovými inováciami v probiotickej technológii.

"Máme stále viac a viac rodičov, ktorí k nám prichádzajú so svojimi bábätkami a malými deťmi, ktoré trpia kvôli citlivej pokožke, vrátane ekzému a iných kožných problémov," povedal Bruce Moore-Gordon, majiteľ juhoafrickej organickej značky.

"Nové vedecké dôkazy ukazujú silné prepojenie medzi probiotikami a zlepšením citlivosti kože a iných chorobných stavov pokožky dieťaťa. Chceli sme byť prvými, kto prináša túto inovatívnu technológiu o starostlivosť o pokožku dieťaťa."

Ako najdôveryhodnejšia detská značka, ktorá vyrába organickú kozmetiku to bol prirodzený progres a prechod k holistickému prístupu starostlivosti o mikróby na pokožke (známy ako kožný mikrobióm).

"Všetky naše produkty sú už formulované s cieľom optimalizovať kožné mikrobiómy. Sú ekologické, používajú sa iba prírodné rastlinné oleje, sú pH vyvážené a mnohé už obsahujú prebiotikum“ pokračuje Bruce. 

Avšak zahrnutie skutočných probiotík do nového radu je technologická inovácia, ktorá pomôže skutočne zmeniť rovnováhu mikróbov na pokožke v prospech dobrých, prospešných druhov, čím sa zhoršujú a vylučujú patogénne mikróby", uzavrel.

Súčasný výskum ukazuje, že probiotiká sa ukázali ako veľmi  účinná zložka v detskej kozmetike pri liečbe citlivej pokožky našich detí. Mikróby na pokožke majú veľký vplyv na funkciu bariéry kože a jej schopnosť chrániť a udržiavať vlhkosť. Keď je narušený kožný mikrobióm a existuje viac patogénnych (škodlivých) druhov a menej prospešných druhov - bariéra kože je ohrozená, často sa prejavuje v podobe citlivosti pokožky alebo má iné kožné prejavy, ako napr. ekzém.

Aplikácia probiotík na pokožku a zmiešanie rôznych druhov baktérií v prospech tých užitočných ukázala, že zlepšuje bariérovú funkciu pokožky a následne aj jej celkový stav.

Ďalšie informácie o produktoch určených na problematickú detskú pokožku:

Probiotické detské krémové mydlo pre citlivú pokožku bez vône
Probiotický detský telový krém pre citlivú pokožku bez vône


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa