Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Prečo je detská pokožka citlivejšia ako u dospelých

Detská pokožka je oveľa citlivejšia ako tá u dospelého človeka , aj to je jeden z dôvodov prečo sa detská kozmetika líši od tej dospeláckej a prečo sa venujeme predaju len tej najkvalitnejšej detskej kozmetiky Pure Beginings. 

Prečo je detská pokožka citlivejšia ako u dospelého človeka.


Detská pokožka si kvôli svojej jemnosti a citlivosti vyžaduje aj špeciálnu kozmetiku. Najnovšie pokroky v technológii nám odhaľujú, že existuje viac ako trilión baktérií žijúcich na našej koži, z ktorých väčšina nám je skutočne prospešná.

Mnohí z nás si uvedomujú výhody dobrých baktérií v zažívacom systéme, ale koncept zdravej baktérie, ktorá žije na povrchu kože je relatívne nový.

Máme tendenciu prijať prístup "zabiť všetko" čo sa týka mikroorganizmov,  použitím silných chemických dezinfekčných prostriedkov a umývacích prostriedkov ako súčasti našej každodennej hygieny.  Veda však odhalila, že existuje mnoho prospešných baktérií , ktoré žijú na povrchu našej pokožky a starostlivosť o ne je kľúčom k zdravej pokožke.

Existuje rozdiel medzi mikrobiómom dieťaťa narodeným klasickým vaginálnym pôrodom  v porovnaní s dieťaťom narodeným sekciou . Počas vaginálneho pôrodu je dieťa kolonizované matkinými vaginálnymi a fekálnymi baktériami. Počiatočné bakteriálne kolónie sa preto podobajú materskej vaginálnej mikrobiológii. Dieťa narodené sekciou je kolonizované baktériami z prostredia nemocnice a pleti matky. Tieto baktérie majú  nižšiu bakteriálnu rozmanitosť ako vaginálne narodené deti.
Tieto rozdiely v mikrobiálnom "osídlení" môžu byť dôvodom dlhodobého zvýšeného rizika konkrétnych ochorení detí narodených sekciou.

Aj napriek tomu, že sa klasifikácia všetkých mikroorganizmov stále dopĺňa, už teraz vieme, že existujú "dobré" a "zlé“ baktérie.  A keď tie zlé majú na vašej pokožke prevahu, pokožka je ohrozená  a náchylná na ochorenie.

Čo je zrejmé, je, že používanie produktov s vysokým pH a produktov, ktoré obsahujú chemické látky narušuje prirodzenú rovnováhu mikróbov a preto je rozhodujúce zvoliť si prírodné produkty, obzvlášť pokiaľ sa jedná o deti.

Zdravá mikrobiálna rovnováha znamená:

  • Regulovať a udržiavať normálne pH pokožky(4,5 až 5,5) použitím pH vyvážených umývacích prostriedkov a krémov.Prospešným baktériám sa darí, keď je koža normálna, zatiaľ čo príležitostné formy kolonizujú, keď je ph zvýšené (k čomu dochádza vtedy, keď sa pokožka umyje vysoko alkalickou kozmetikou)
  • Používať mierne povrchovo aktívne látky, ktoré nezbavujú pokožku prirodzenej  mastnoty  alebo zvýšujú  pH pokožky. Povrchovo aktívne látky Cocamidopropyl Betain (z kokosového oleja) je oveľa miernejší ako SLS (Sodium Lauryl Sulfate) a sulfátované povrchovo aktívne látky
  • Vyvarovať  sa chemických dezinfekčných prísad ako Triclosan. Tieto zničia všetky baktérie na povrchu pokožky, vytvárajúc nepríjemné prostredie, kde príležitostné baktérie kolonizujú (tie zlé). Triclosan sa taktiež hromadí v našom tele a spája sa s narušením hormonálnej hladiny a vznikom baktérií, ktoré sú odolné voči protilátkam a antibakteriálnym produktom.
  • Dodať pokožke  probiotický zdroj potravy, na ktorom sa môže živiť len prospešná flóra. Tým sa zastavia kolonizované „zlé“ baktérie a nastáva zlepšenie pleti , ktorá si je schopná udržat zdravú rovnováhu.

zdroj: https://www.purebeginnings.co.za/


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa