Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Pozrime sa na strie!

Zatiaľ čo náš certifikovaný Upokojujúci detský masážny a kúpeľový olej s Kalahai melónom je v prvom rade detským produktom, veríme, že je najlepšou voľbou aj pre tehotné  mamičky na masáž bruška a tela počas tehotenstva. Zmes hydratačných a upokojujúcich olejov používaných na výživu a ochranu detskej pokožky je tiež ideálna pre suchú alebo natiahnutú pokožku počas tehotenstva.

 

Pozrime sa na strie!

 

Avokádový olej je bohatý na zdravé mastné kyseliny a bolo dokázané, že upokojuje pokožku.

Mandľový olej je mierny, hypoalergénny olej. Má ľahkú a tenkú konzistenciu, príjemne sa rozotiera a úplne sa vstrebáva kým sa jemne vtiera do pokožky.

Jojobový olej pôsobí ako prírodný kondicionér na pokožku. Olej sa veľmi podobá kožnému mazu (ktorý naše kožné žľazy produkujú prirodzene), takže je kožou dobre rozpoznaný a ľahko sa vstrebáva.

Tento úžasne všestranný olej je certifikovaný aj ekologickou spoločnosťou Ecocert - čo znamená, že je maximálne bezpečný pre nastávajúcu mamičku  aj dieťatko.

V našich diskusných skupinách ohľadom tehotenstva padajú rôzne otázky na túto tému. Najpýtanejšia je však : Vieme  týmto „tigrím prúžkom“ (striám)  zabrániť?

Na túto tému už diskutovalo množstvo odborníkov a bolo by veľmi nezodpovedné prehlásiť len jednoduché áno alebo nie.  Zatiaľ čo strie sú chápané ako genetické, máme pre vás pár tipov ako im predísť a eliminovať ich výskyt.

  • Hydratujte. Toto by mala byt vaša každodenná rutina!  Vyživujte pokožku zdravými a hydratačnými mastnými olejmi! Suchá koža je omnoho náchylnejšia na poškodenie, takže olejovať a olejovať!
  • Kontrolujte si svoju váhu: Toto je jeden z najviac užitočných tipov, ktoré môžete dodržiavať, aby ste zabránili striám. Strie sa vyvíjajú, keď sa vaša pokožka rýchlo rozťahuje kvôli rýchlemu nárastu hmotnosti. Priberanie na váhe je v tehotenstve očakávané a zdravé , len treba dávať pozor na rýchlosť, ktorou váhu získavate. Udržanie zdravej hmotnosti znamená, že vaše šance na rozvoj strií výrazne klesajú.
  • Dodržujte pitný režim. Pitná voda je nevyhnutná v tehotenstve. Spolu s mnohými ďalšími výhodami, ktoré poskytuje, voda robí pokožku jemnú a vláčnu. Pružná, dobre hydratovaná koža má v porovnaní s pevnou pokožkou nižšiu šancu „roztiahnutia“.
  • Jedzte výživne a pravidelne. Jesť potraviny, ktoré zvyšujú zdravie pokožky môže veľmi pomôcť. Uistite sa, že vaša strava obsahuje potraviny bohaté na vitamín C, vitamín D, vitamín E, zinok a bielkoviny. Varené vajcia na celozrnnom toaste sú skvelou možnosťou na raňajky. Ak chcete zvýšiť výživový obsah smoothie, pridajte nejaké pestrofarebné bobule a zelenú listovú dobrotu. Tiež sa uistite, že budete jesť dostatok kvalitných tukov zo zdravých zdrojov, ako je pasterizované maslo, kokosový olej, panenský olivový olej atď.

Predtým, ako budete striám venovať zvýšenú pozornosť nezabúdajte, že sa často zmenšujú, blednú a časom aj strácajú. Vynosenie dieťaťka, ako aj celé tehotenstvo je neuveriteľné privilégium a vaše telo robí niečo úplne zázračné, takže strie nestrie ... oslávte túto úžasnú udalosť!

Pozrime sa na strie!

 


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa