Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


NOVINKA! FUN TIME Šampón s kondicionérom a Marula Olejom

Spoločnosť Pure Beginnings je  najdôveryhodnejšia detská  kozmetická značka v Južnej Afrike. Ako jej výhradný zástupca s potešením oznamujeme uvedenie najnovšieho produktu na  náš trh - certifikovaného ekologického detského FUN TIME šampónu s kondicionérom s obsahom Marula oleja.

Novinka! FUN TIME šampón s kondicionérom a Marula olejom

 

Tento najnovší prírastok značky Pure Beginnings  je dokonalou prírodnou alternatívou k porovnateľným konvenčným ponukám starostlivosti o vlasy pre deti. Vyrobené s aktívnou pomocou detí, šampón FUN TIME s kondicionérom a Marula olejom je extrémne mierny a neobsahuje parabény, silikóny, sulfáty, farbivá ani syntetické vône. Je ideálny pre každodenné použitie pre deti s normálnou až suchou pokožkou hlavy. Šampón pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky hlavy a jeho bohatá penivosť nebude dráždiť detské očká.

"Tento šampón s kondicionérom poskytuje jemný šampón typu" všetko v jednom "a doplňuje celý rad bezpečných a účinných produktov starostlivosti o vlasy pre celú rodinu."

Pri výrobe našich produktov,  Pure Beginnings vždy dbá na to, aby produkt bol čo najviac prirodzený pre prostredie pokožky a vlasov. Ich nový šampón s kondicionérom typu All-in-One obsahuje olej Marula, organický extrakt z ovocia baobabu, organické aloe a organický rooibos. Mierne povrchovo aktívne látky nezbavujú vlasy prírodných olejov a každá z použitých zložiek zohráva dôležitú úlohu pri zabezpečovaní starostlivosti o pleť a pokožku hlavy. Marula olej pomáha pri utesňovaní poškodených vlasových prameňov a uzamknutí vlhkosti, ovocný extrakt z baobabu vyživuje suché vlasy, zatiaľ čo organické aloe pomáha upokojiť pokožku hlavy.

"Tento šampón s kondicionérom bol špeciálne vyvinutý pre deti všetkých vekových kategórií. Bezpečný aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy, môžete ho používať bez ohľadu na vek vášho dieťaťa, "hovorí Bruce Moore-Gordon, vlastník Pure Beginnings.

"Ako značka sme odhodlaní poskytovať bezpečné, efektívne a pohodlné výrobky pre celú rodinu a súčasne zabezpečiť, aby všetky naše zložky mali organický a prírodný pôvod," pokračuje.

Prírodné zložky:

  • Marula olej má vysoký obsah antioxidantov vitamínu C a E, ako aj kyselinu olejovú a pomáha zceliť poškodené vlasy a uzamknúť v nich vlhkosť.
  • Organický výťažok z ovocia Baobab pôsobí ako prírodný kondicionér pre vlasy a pokožku hlavy. Pomáha odstraňovať a zvlhčovať suché vlasy.
  • Organická Aloe pomáha upokojiť pokožku hlavy.

Pure Beginnings Fun Time šampón s kondicionérom je certifikovaný ekologickým certifikátom  Ecocert, všetky zložky získava prostredníctvom organizácie  Phytrotrade Afrika  a taktiež má  vegánsky certifikát. Tento skvelý produkt nájdete na našej stránke, v sieti drogérií DM a v sieti potravín Yeme.


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa