Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Výhody menštruačného kalíšku

Menštruačný kalíšok českého výrobcu  značky LUNACUP je vyrobený z veľmi kvalitného a jemného lekárskeho silikónu Dow CORNING® (USA) - QP1-50 a je schválený Štátnym zdravotným ústavom ČR, rovnako ako švajčiarskym certifikačným laboratóriom  SGS.  Kalíšok neobsahuje  ftaláty a je z hypoalergénneho  materiálu (nespôsobuje  alergické reakcie).  Je dodávaný spoločne s látkovým sáčkom zo 100% bavlny.

Menštruačný kalíšok

Prečo si kúpiť kalíšok LUNACUP

  • Pre jeho plochú jemnú stopku , ktorá je omnoho vhodnejšia  ako duté stopky, ktoré môžu viac dráždiť  (viac cítiť) a horšie sa čistí.
  • Pre jeho farebné varianty (fialová/ružová), ktoré oproti čírym variantám vydržia dlhšie ako nové.
  • Číre kalíšky všetkých značiek po niekoľkých rokoch vzhľadom na prirodzené vlastnosti silikónu mierne zožltnú.

  • Pre jeho nadštandardnú záruku 5 rokov priamo u výrobcu.

  • Pre jeho veľmi dobrý návod k použitiu, ktorý Vás prevedie krok za krokom.

Menštruačný kalíšok

LUNACUP vyhovuje väčšine žien, vďaka svojmu tvaru, plochej stopke a jemnému materiálu.

V čom sa LUNACUP líši od ostatných kalíškov?

LUNACUP má vo vnútri úplne hladký povrch, čo uľahčuje jeho čistenie.  V spodnej časti kalíšku a na stopke sú vystrčené prstence,  ktoré zaisťujú pevné uchopenie kalíšku a tak aj jeho pohodlnejšie vybratie.

Tvar kalíšku je kuželovitý (nie tvar zvonu), čo viac zodpovedá anatómii ženského tela . Vďaka tomu sa ľahšie zavádza. Pevný horný okraj zaisťuje rozvinutie kalíšku po zavedení a prilnutie kalíšku k pošvovej stene. Dierky na kalíšku sú umiestnené dosť vysoko pre väčší objem kalíšku a na boku sú  objemové rysky pre meranie sily menštruácie. Na spodku kalíšku sú ryhy pre jednoduchšie uchopenie a vybratie.

Kalíšok LUNACUP sa vyrába v dvoch rôznych veľkostiach

Velkosť  1 (menší) je určený pre ženy do 30 rokov, ktoré ešte nerodili. Kalíšek má priemer  40 mm a dľžku 45 mm plus 25 mm stopka. Obsah kalíšku je 25 ml.

Velkosť 2 (štandardná) je určená ženám nad 30 rokov, alebo  ženám po pôrode. Kalíšok má priemer 45 mm a dľžku  50 mm plus 20 mm stopka. Obsah kalíšku je 30 ml

Menštruačný kalíšok

Preukázaná zdravotná nezávadnosť kalíšku LUNACUP

  • Použitý lekársky silikón renomovanej společnosti  Dow Corning® (USA) - QP1-50  prešiel přísným americkým testom  FDA (schválený aj pre krátkodobú implantátu do 30 dní) .

  • Štátny zdravotný ústav ČR  29. 5. 2014 otestoval farebné varianty menštruačného kalíšku LUNACUP bez nájdenia akýchkoľvek škodlivých alebo nebezpečných látok so záverom  "menštruačný kalíšok LUNACUP je bezpečný pre ľudské zdravie pri kontakte s kožou“.

  • SGS vydala certifikát pre menštruačný kalíšok LUNACUP po sérii testov v januári 2013 ako plne vyhovujúci . Testovanie prebehlo v súlade s Európskym liekopisom  7.0 2.6.12 a  2.6.13 a boli testované na prítomnosť mikroorganizmov. Žiadny zo škodlivých mikroorganizmov nebol detekovaný , rovnako jako celkový počet mikroorganizmov bol v norme. 

Menštruačný kalíšok

 

 Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa