Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Citrón

Každý rok je zistených veľa nových informácií ohľadom zázračného ovocia citrónu. Vitamín P (flavonoid) bol pridaný k hodnotnému vitamínu C, ktorý sa nachádza v tejto pochúťke.

Citrón dokáže všelijaké triky. Tak ako sa voda zmení na víno, tak citrón so svojou kyselinou rýchlo zmení kyselé zloženie na zásadité. Tým, že obsahuje veľký obsah vápnika, poskytuje pre kosti, zuby a nervový systém základnú výživu. Obsahuje tiež fosfor a jedna z jeho najväčších predností je schopnosť pomáhať „tráviť“ bielkoviny.

Citrón je jedným z najrýchlejšie reagujúcich nepriateľov proti bacilom. Priemysloví chirurgovia používali citrón v prípadoch zápalu rany, čo malo obrovský úspech. Kráľovskí špecialisti z Harley Street v Londýne dávajú deťom kráľovskej rodiny citrón a med pri bolestiach v krku. Veľa ľudí, čo vynaložilo veľké sumy k vyliečeniu ekzémov, boli prevedení k domácemu citrónu, keď už nemali ďalšie peniaze na liečbu, aby zistili, že sa ekzém veľmi rýchlo ustálil a po čase nenávratne zmizol.

Nepríjemný dych

Citrón nie je len lokálnym antiseptikom pre nepríjemný dych, ale aj vnútorný alkalizér, ktorý zabráni tomu, aby dochádzalo v ústach ku kvaseniu. Herci taktiež pijú citrónovú šťavu s medom, aby si zaistili sladký dych.

Citron

Kašeľ a prechladnutie

Pečené citróny – pečte na sucho celý citrón, pokiaľ sa neotvorí a nepraskne. Používa sa na kašeľ a na prechladnutie pre všetky vekové kategórie. Keď sa citrón v trúbe roztvorí, treba zmiešať jeho šťavu so sťavou z čerstvého ananásu (pol na pol) s lyžičkou medu. Pacient by mal pocítiť okamžitú úľavu. Ananásová šťava dodá svoje mocné „tráviace“ enzýmy, čím sa uvolnia hlieny v krku. 

Nechty a nechtové lôžka

Máte poškodené nechty alebo zapálené nechtové lôžka? Odrežte vršok citrónu, vložte do neho prst a následne obviažte obväzom. Ráno môžete ranu vyčistiť.

Citrón a rakovina

Citrónové šupky obsahujú 5 až 10 krát viac vitamínov ako samotná citrónová šťava. Vložte umyté bio citróny do mrazničky a akonáhle je citrón zmrznutý, celý citrón aj so šupkou nastrúhajte a posypte vaše potraviny. Posypať môžete zeleninový šalát, zmrzlinu, polievky, rezance, špagety, omáčky, ryžu, suši, rybie pokrmy – čokoľvek čo idete práve konzumovať. Všetky potraviny budú mať nečakane nádhernú chuť, takú, akú ste možno nikdy predtým neochutnali. A navyše dostanete do tela oveľa viac vitamínov ako len z citrónovej šťavy. Je dokázané, že citrón zabíja rakovinotvorné bunky. Je 10.000 krát silnejší ako chemoterapia.Táto rastlina je osvedčeným liekom proti rakovine všetkých typov. Niektorí hovoria, že je veľmi užitočná vo všetkých variantách rakoviny a je považovaná aj ako antimikrobiálne spektrum proti bakteriálnym infekciám a plesniam, účinná proti vnútorným parazitom a červom, reguluje krvný tlak, ktorý je príliš vysoký, je antidepresívom, bojuje proti stresu a nervovým poruchám.

Citron

Citrón a reuma

Užívajte šťavu z 1/2 citrónu pred každým jedlom a taktiež tesne pred spaním. Šťavu si môžete zriediť buď destilovanou vodou alebo ju vypiť vo forme silnej limonády. Tak isto si treba 2 x denne aplikovat (externe) citrónovú šťavu na postihnuté miesta. Väčšina lekárov, ktorí používajú túto liečebnú metódu tvrdí, že po troch dňoch nastupuje istý ale pomalý proces liečby a úľavy od bolesti. 

Zubný kameň

Citrónová šťava je sama o sebe úžasný prostriedok na čistenie zubov. Pokiaľ namáčate zubné kefky do zriedenej citrónovej šťavy, budete mať čisté nielen kefky ale aj zuby.

Citrón ako posilujúci prostriedok

Mnoho žien, mužov a detí, ktorým chýba vytrvalosť, majú nedostatok vápniku. Pokiaľ sa 30 dní 2 x denne užíva citrónový koktail, tak nastanú zmeny v chémii tela, ktoré veľmi posilnia organizmus, zlepší sa pamäť a výdrž a človeku sa vráti farba do tváre. Citrónový koktail sa robí z citrónovej šťavy, sójového mlieka a medu. Stačí všetko hodiť do mixéra.

Citrón a fajčenie

Pokiaľ si niekto naozaj praje prestať s fajčením, zistilo sa, že ihneď ako máte chuť na cigaretu, treba si vložiť do úst plátok citrónu alebo sa napiť citrónovej šťavy a chuť zmizne. Asi po 30 dňoch tejto liečby Vás prejde všetká chuť na cigarety. Pohodlný spôsob je nosiť citrón s dierkou hore zabalený vo voskovom papieri a akonáhle dostanete chuť na cigaretu, nasajete si plné ústa citrónovej šťavy. Taktiež je veľmi dôležité obmedziť silno korenené jedlá, lebo aj tie zvyšujú chuť na cigarety a alkohol. 


Zdroje:

http://www.hope4cancer.com/information/lemons-and-cancer.html
Abundant Life Ministry
Foto: Shutterstock, LetsBeGreen


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa