Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Baobab, hrdina našich produktov

V Pure Beginnings sú ingrediencie, z ktorých produkty vyrábame, našimi superhrdinami. Jedným z týchto superhrdinov je Baobab – ingrediencia, ktorá sa nachádza v širokej škále našich najpredávanejších produktov, ako je napríklad Krém na zapareniny s baobabom BIO alebo Upokojujúce tekuté mydlo a šampón s Baobabom BIO.

Baobab, hrdina našich produktov

Baobab ako strom je ikonickým symbolom Afriky a jeho krása a prínosy pre zdravie sú nenahraditeľné. Okrem toho, že poskytuje prístrešok a tieň pre bushmanov, je baobab zdrojom živín a vody pre mnohých ľudí a zvieratá.

Dalo by sa povedať, že Baobab vytvára svoj vlastný typ Ubuntu systému (I am because we are) na afrických pláňach. Zvieratá ako sú paviány a divé africké prasiatka konzumujú semená, kolónie afrických medonosných včiel zase hniezdia v horných oblastiach stromu, vtáky si stavajú svoje hniezda v obrovských vetvách a sovy, srpy škvrnitohrdlé a krkavčiaky hniezdia v mnohých dutinách tohto krásneho stromu. Štrbiny v kmeni a dutý interiér poskytuje domov aj nespočetnému množstvu plazov, hmyzu a netopierom.

Príbeh inšpirovaný jednou z najznámejších herbalistiek Afriky, Margaret Robertsovou, kde najlepšie spája a opisuje rešpekt a hodnotu, ktorú má baobab pre africké vidiecke spoločenstvá. „V jedno pokojné poobedie sme sa aj s dcérou vybrali do vnútrozemia na okraj lesa. V krátkej vzdialenosti sme videli majestátny Baobab. Z jeho drevín vyrastala malá, solitérna postava, ktorá mala na hlave zväzok dreva. Poklonila sa, zamávala stromu a v pokoji odišla. Spýtali sme sa nášho sprievodcu, akého činu sme boli práve svedkom.“ Usmial sa a povedal: „Práve ste videli ako sa poďakovala a pozdravila stromu. Pre ňu je veľký Baobab zdrojom potravy aj lieku.“

Powerbanka plná nutričných hodnôt

Africký národ si už po tisícročia cení strom a jeho plody a právom ho nazýva „Strom života“ . Vedeli ste napríklad, že extrakt z ovocia baobab má toľko antioxidantov ako goji, viac vápnika ako mlieko, viac železa ako červené mäso, viac draslíka ako banán a viac horčíka ako špenát!? Niet divu, že je uznávaný a zaradený medzi superpotraviny.

  • Baobab aplikovaný lokálne na pokožku, špeciálne jeho ovocný extrakt je silný antioxidant, ktorý pomáha pokožke bojovať proti vonkajším agresorom a udržať ju zdravú.
  • Je taktiež mimoriadne hydratačný, čo je ideálne pre maličké bábätká a dospelých s citlivou pokožkou.
  • Baobab je tiež prebiotikum a slúži ako zdroj potravy pre prospešné baktérie, ktoré pomáhajú udržať zdravý kožný mikrobióm.

Preto nie je žiadnym prekvapením, že baobab je kľúčovou zložkou našich výrobkov starostlivosti o pokožku detí , ktorú utišujú a liečia.

Výťažok z ovocia baobab, ktorý sa používa v produktoch Pure Beginnings je udržateľne získaný z vidieckych spoločenstiev prostredníctvom organizácie spravodlivého obchodu Phytotrade Africa.


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa