Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.

Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene. Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Bachová kvetová terapia

Bachovu kvetovú terapiu pokrýva 38 esencií z kvetov, ktoré liečia rôzne duševné a emocionálne stavy.

Bachová kvetová terapia

 

Anglický lekár Dr. Edward Bach v 30-tych rokoch minulého storočia zistil, že medzi chorobami a dlhodobými negatívnymi stavmi duše ako aj negatívnymi vlastnosťami človeka je veľmi úzky vzťah a že tieto negatívne stavy a vlastnosti je možné pozitívne ovplyvniť výťažkami z divoko rastúcich kvetov, rastlín a stromov. Na rôzne nepriaznivé duševné stavy skúmal a objavil rozličné kvetové esencie. Jeho geniálne dielo sa dnes využíva takmer na celom svete a je známe väčšinou ako Bachova kvetová terapia.

Účinky Bachových esencií

Bachova terapia je zameraná predovšetkým na harmonizáciu psychiky, na konkrétne negatívne duševné stavy alebo vlastnosti človeka a každá z 38 Bachových esencií má jasne definovaný účinok v oblasti prevládajúceho emočného stavu, správania alebo povahových vlastností.

Vďaka Bachovým kvapkám sa môžeme napríklad:

 • zbaviť rôznych druhov strachu a napätia, smútku, hnevu, rozčúlenia,
 • spracovať šokujúce situácie (aj staré),
 • vysporiadať sa s nízkou sebadôverou, nerozhodnosťou, prepracovanosťou a vyčerpaním,
 • zlepšiť si koncentráciu, učenlivosť alebo výdrž,
 • lepšie znášať samotu, chorobu, či veci, ktoré nám teraz idú na nervy
 • byť odolnejší voči negatívnym vplyvom prostredia, v ktorom sme nútení žiť,
 • nadobudnúť opäť optimizmus a vieru, pozitívne myslenie,
 • nájsť cit pre mieru, nepreháňať v ničom,
 • získať schopnosť žiť tu a teraz, t.j. odpútať sa od minulosti alebo od neplodného snenia o budúcnosti,
 • zbaviť sa problematických vlastností a duševných stavov, citov a nájsť tak pokoj v duši,
 • nájsť oporu v náročných situáciách a v krízových momentoch,
 • spoznať mnoho ďalších účinkov, ktoré nás urobia spokojnejšími, vyrovnanejšími a zdravšími.

Využitie Bachových kvetových esencií a produktov z nich je oveľa širšie. Prostredníctvom harmonizácie psychiky ovplyvňujú naše vzťahy s ľuďmi, ale aj telesné zdravie (najmä pri tzv. psychosomatických chorobách). Náš život sa tak automaticky zmení a dostane nový rozmer. Pri správnom výbere tej ktorej esencie alebo ich kombinácii sa zistili až neuveriteľné účinky.

Treba však zdôrazniť, že kvetové esencie nenahrádzajú kvalifikovanú lekársku starostlivosť, nie sú náhradou za lieky. V prípade zdravotných problémov a ochorení je nutné vyhľadať lekársku pomoc.

Vzhľadom na to, že Bachove kvety pôsobia na energetickej úrovni, nie je možné sa nimi predávkovať alebo si vytvoriť návyk. Užívať ich môžte úplne bezpečne bez akýchkoľvek vedľajších účinkov. Taktiež sa môžu užívať súčasne s akoukoľvek inou liečbou. Sú vhodné pre všetky vekové kategórie aj pre tehotné ženy a deti. Úspešne sa používajú aj pri liečení zvierat a rastlín. 

Bachová kvetová terapia

 

Užívanie Bachových kvapiek

Užívanie Bachových kvapiek je veľmi jednoduché a bezpečné. Vypijeme pohár čistej vody s 2-mi kvapkami originálnej esencie alebo nakvapkáme tieto dve kvapky na jazyk. Pri dlhodobom užívaní sa sa doporučuje užívať zriedenú zmes v užívacej fľaštičke, a to obvykle 4krát 4 kvapky denne. 

text článku: PhDr. Lýdia Šusteková


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa