Nastavenia krajiny / jazyka

V nastaveniach si môžeš zmeniť jazykovú mutáciu a taktiež aj krajinu, na základe ktorej sa ti budú zobrazovať ceny produktov v príslušnej mene.
Nastavenie si môžeš kedykoľvek opätovne zmeniť a prestaviť. V prípade zmeny jazykovej mutácie budeš presmerovaný na doménu danej krajiny.


Zobraz autora ok Autor:
Zoraď články ok Zoradené

zobrazujú sa ti filtrované záznamy

Cukina plná šťastia

Milujem tento jednoduchý a chutný recept na cukinu.

Cukinu nakrájame na krúžky, uložíme na plech, osolíme, pokvapkáme olejom a posypeme bylinkami. Necháme zapiecť v trúbe na 180 cca 30 min. 

Cukina

Cukina je bohatá na vitamíny a stopové prvky nielen v samostatnom plode, ale vo veľmi veľkej miere aj v šupke. Je zdrojom vitamínu E, A, karotén, horčík, magnézium, vápnik, fosfor, draslík, železo, meď, zinok a niektoré vitamíny skupiny B. 

Bio argánový olej z pražených jadier dodá cukine nezameniteľnú chuť a arómu. Je jedným z najvzácnejších olejov na svete a má vysoký obsah vitamínu E. 

Šťastie zmes kvetov a korení bio - čerstvé kúsky cvikly poskytujú nádhernú červenú farbu, ktorá sa vedľa chutnej bazalky a pamajoránu stará o viditeľný stredomorský harmonický vzťah. Ružové korenie robí túto zmes ešte citeľnejšou stredomorskou - zahrieva a prináša nádherný pocit šťastia. 


Komentáre (0)

Diskutovať môžu iba registrovaní zákazníci.


  • Ráno
  • Doobedie
  • Obed
  • Poobedie
  • Večer
  • Noc

Na tejto stránke používame cookies za účelom jej funkčnosti, optimalizácie, efektívnejšieho oslovovania záujemcov o naše služby a analýzy návštevnosti prostredníctvom Google Analytics. Nastavenia cookies môžete upraviť vo svojom prehliadači. Viac informácií a úplné poučenie nájdete tu.

Súhlasím

Len registrovaní používatelia si môžu pridať produkty medzi obľúbené.

Prihlásiť sa